2012/09/27

Giveaway - Shark tooth necklace...Aaaand after a long wait, here is the giveaway I promised! However, since the prize is so grand, I'm not going to make it simple, ha ha.
To take part, there is just one thing you need to do: Find a photo of a great-looking french braid or braided hairdo and paste it to the Rafflecopter app. However, there are two more smaller tasks you can do to increase your chances of winning: if you follow my Facebook page, you get yourself one more entry in the raffle; and following my blog through Google Friend Connect gets you another. Being a geek, the winner will be determined by random drawing. The more entries you have, the bigger your chance - but only if you do the Big Task first. So shoot away with your french braids!


A po chvíli čekání přicházím se slíbeným giveaway. Ale aby to nebylo příliš snadné, vymyslela jsem si pro vás domácí úkol, u kterého se pořádně zapotíte, há há.
Abyste se mohli zúčastnit, musíte mi na Internetu najít obrázek nějakého pěkného účesu s francouzským copem nebo cokoliv jiného podobně zapleteného a odkaz na fotku vložit do Rafflecopter applikace. Toť vše. Pokud ale chcete zvýšit svoji šanci na výhru, není problém - follownutí mojí Facebook page vám připíše bod v tombole navíc, a to samé platí, pokud můj blog sledujete přes Google Friend Connect. A jako správný geek pro vylosování výherce použiju high-tek aplikaci, takže žádné podvody! Čím více bodů v aplikaci získáte, tím větší máte šanci na výhru. Tak šup sem s těmi copy! :)


….Iiiii nakon dugo čekanja, evo i nagradne igre koju sam obećala! Ali, pošto je nagrada tako velika, neću je učiniti laganom, ha ha.
Da biste sudjelovali, morate učiniti samo jednu stvar: Naći sliku neke super francuske pletenice ili frizure s pletenicom i pasteati link u aplikaciju Rafflecopter. No, tu su još i dva mala zadatka koje možete napraviti da si povećate šanse za dobitak: ako pratite ili počnete pratiti moju Facebook stranicu, dobivate još jedan ulazak u igru; i ako pratite moj blog kroz Google Friends Connect, to vam donosi još jedan. Pošto sam geek, pobjednik će biti izabran nasumičnim odabirom. Što više ulazaka  u igru imate, to su vam veće šanse - ali samo ako prvo uradite Glavni Zadatak. Dakle, zaspite me francuskim pletenicama!

11 comments:

 1. followujem všetko čo sa dá :D

  ReplyDelete
 2. Inače ne sudjelujem u ovim blog giveawaysima, ali ovaj zadatak mi je toliko lud da sam morala :D :)

  ReplyDelete
 3. Heeeey. Giiiiirl. We want you back! (Please!).

  ReplyDelete
  Replies
  1. I'm sorry about my delay. I'm going to fix it soon! :)

   Delete
 4. Tuhle giveaway musím vyhrát! Já se obvykle do blogových soutěží nezapojuji, ale tady dělám výjimku :-D
  Každopádně skvělá aplikace na giveaway, ukládám a taky použiju. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje! Takže díky za tip :-)

  ReplyDelete
 5. ten náhrdelník je úžasný!!!:)

  ReplyDelete
 6. Bože, to je nádhera! :)

  ReplyDelete
 7. Kdy bude nejaky dalsi prizpevek? Diky :)

  ReplyDelete