2012/06/13

Anketa / Poll - H&M vs VPL

Sorry for the hiccup with the first poll. Please vote again!

I spotted this bikini top in H&M and I couldn't help but think it looks like a poor copy of VPL bras. Do you see any resemblance in them or do you think it's just a coincidence?

V H&M jsem narazila na tyto plavky a nemůžu si pomoct, podle mě ten top vypadá jako kopie podprsenek od VPL. Taky vidíte nezaměnitelnou podobu, nebo se to zdá jen mně?

Vidjela sam ovaj bikini top u H&M-u, i učinio mi se kao kopija VPL-ovih grudnjaka. Vidite li i vi sličnost, ili mislite da je samo slučajnost?So, the question is - do you think that H&M took inspiration in VPL? Please vote below! I'm really wondering if it's just me who thinks so. Thank you!

Takže - anketní otázka - Přijde vám, že H&M okopírovalo VPL? Prosím hlasujte, děsně mě zajímá, jestli jsem sama, kdo to tak vidí. Díky!

Dakle, pitanje je - mislite li da je H&M pronašao inspiraciju u VPL-u? Glasujte ispod! Zbilja me zanima da li samo ja tako mislim. Hvala!pollcode.com free polls 


7 comments:

 1. Bome slični jesu, ali mi je puuuno ljepši H&M-ov bikini!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hm, drago mi je da sam pitala. Nisam ocekivala takav odgovor :) Hvala na komentaru! :)

   Delete
 2. I wanted it so badly! sold out, on the spot :'(

  ReplyDelete
  Replies
  1. V Praze v Palladiu je jeste pred tydnem meli! Jestli tam nekoho znas, treba by ti tam skocili

   Delete
 3. No, H&M se už tradičně "inspiruje" z kolekcí luxusních značek... je dost možné, že tomu tak bylo i v tomhle případě. Podoba tam je, i když dneska už je vážně problém přijít s něčím úplně novým...
  Nějak bych to moc nerozpitvávala - většina českých žen H&M zbožňuje, takže se proti téhle značce nesmí říct křivého slova :D (na to, že je to poměrně dost nekvalitní, nepříliš originální a ve stylu "líbí se to všem, protože to vypadá extrémě módně, i když to šili v Indonésii", se nikdo neohlíží...)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me prave prekvapilo, ze by kopirovali i tuhle vcelku neznamou malou znacku, ale zase na to, ze by to nebyla kopie, mi to prislo az moc podobny...

   Delete
 4. ved to je superské!!
  ja mám od h&m nie plavky ale podprsenku uplne vpl a z lindexu tiež!

  ReplyDelete